ÖZKA İNŞAAT

Altın şehir mah. Sazlı sok. No:26
Ümraniye, İSTANBUL

info@ozkaticaret.com.tr

+90 (216) 365 46 20

Özka Şirketler Grubu

Gerçekleştirdiği projeler ile kaliteden ödün vermeyen, tüm detaylara önemle özen gösteren Özka Şirktler Grubu, dürüst ve titiz çalışma prensipleri ile yatırımcıların ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda uygun olanın en iyisini gerçekleştirmeyi kendisine amaç edinmiştir.

Misyonumuz

Türk insanının yaşam örf ve adetlerine yönelik çalışmayı başarmış, insanların yaşamdan zevk alacakları değer alanları yapmayı tercih ederek “Her ayrıntıyı bulabileceğiniz tek adres” olma noktasında yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz.

Özka Grup Şirketlerinin amacı geçmişti ve bugün olduğu gibi gelecekte de örnek yaşama alanları oluşturmak ve bu konuda ülkemizde lider olmaktır.

Bu amaçla birikim ve tecrübelerimizi yeni ve farklı iş alanlarına ve pazarlarına yönlendirmekte tereddüt etmeden, en büyük güvencemiz olan çalışanlarımızın alın teri ve her biri kendi alanında uzman yönetici kadromuzun üstün performansı ile, cesaretle girdiğimiz inşaat sektörlerinde istikrar ve başarılarımız devam etmektedir.

Temel felsefemiz; çağdaş işletmelerimizde, kaliteli üretimlerimizle, müşterilerimiz ile aramızdaki değerli ilişkilerimizi ortak fayda sağlayacak şekilde güçlendirmek ve geliştirmektir.

Firmalarımız, faaliyet gösterdiği her alanda yaptığı yatırımları başarıyla yürütmektedir. Yönetim, insan kalitesi, çağdaş teknoloji ve bilgi sistemlerine verdiği önemle, 21.yüzyılın küreselleşen ekonomisinde yüksek kalite ürünleri ve hizmetleri ile yerini almaya hazırdır.

Sektöründe yenilikçi olan uluslararası firmalarla işbirliği giderek geleceğin teknolojisini bugünün Türkiye'sine taşımak, imalatlarını her alanda geliştirerek dünya pazarında yerini alıp Türkiye'nin dünyada hak ettiği yere gelmesinde pay sahibi olabilmek önde gelen hedefimizdir.

Gelenekselleşmiş yaratıcılık ve atılımcılığımızla, insana, doğaya ve çevreye saygımızdan hiç ödün vermeden, daha güçlü Türkiye, ve daha mutlu toplum için çalışmaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz

Gerçekleştirdiği projeler ile kaliteden ödün vermeyen, tüm detaylara önemle özen gösteren Özka Şirktler Grubu, dürüst ve titiz çalışma prensipleri ile yatırımcıların ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda uygun olanın en iyisini gerçekleştirmeyi kendisine amaç edinmiştir.

Ülkemizin fiziki, jeolojik ve ekonomik koşullarına uyumlu üretimler yaparak sorumluluğumuzu hiçbir zaman unutmamaktayız.

Grup şirketlerimize bağlı olarak hizmet verdiğimiz sektörler, inşaat, konut, emlak, demir, yapı malzemeleri, makina, makina imalatı, boru imalatı ve ülkemiz için yenilik getirecek mühendislik projeleri ile 21. yüzyıla yakışır hizmet vermekteyiz.

Saygılarımızla